Dveře


Každý dům a každý byt potřebuje dveře. Přestože okna nejsou teoreticky nutná - dají se nahradit ventilací a osvětlením a někdy tak v některých místnostech i činíme, tak bez dveří se prostě nikdy neobejdeme. Dveře jsou nutností každého domu i bytu.

 

Ale přesto si stále si nekteří lidé myslí, že na dveřích musí hodně ušetřit. Nechceme vás nutit do koupě těch nejdražších dveří, ale je nutno si uvědomit, že dveře jsou až 100 násobně i více používané než okna. Vždyť kolikrát denně otevřeme okna dokořán? Někteří i dvakrát denně, pokud potřebují velmi často větrat. A někteří otevřou okno na jaře, při velkém úklidu a pak zase na podzim. Ale dveřmi projdeme my a členové naší rodiny třeba i 100x denně.

 

Je tak zřejmé, že se nevyplatí šetřit na nesprávném místě a koupit dveře v různých bau obchodech. Dveře jsou z nekvalitních a o polovinu slabších materiálů a poloviční izolace a po krátké době se chytáme za hlavu kvůli "dobrému nákupu". Není se co divit, když cena těchto bau dveří může být i nižší než cena za okno.

V naší nabídce najdete dveře jak vnitřní tak hlavně venkovní. U žádných vnitřních ani venkovních dveří se u nás nesetkáte s "BAU kvalitou".

 

Doporučujeme: Kvalitní vchodové a bezpečnostní kování, které doladí Vaše vstupní dveře. Nedejte zlodějům šanci a pořiďte si kvalitní značkové bezpečnostní kliky

Varianta vchodových dvečí č.1

Vchodové dveře plastové varianta č.1

Dveře mohou mít například podobu, kterou si zvolíte a nejste tedy omezení pouze určitou nabídkou.
Malá ukázka některých základních vzorů pro vaši ispiraci v uvedené galerii nad článkem.

Můžete si vybrat libovolnou polohu a počet příček ve dveřích a která výplň bude skleněná nebo plastová.

Základem těchto dveří je tedy rám dveří a křídlo, do kterého se vkládají příčky a rovné PVC výplně vyplněné XPS, popřípadě skleněné výplně do vzniklých polí.

 

Doporučujeme: Vstupní a bezpečnostní kliky od renomovaných výrobců. Rostex, Cobra, MP za internetové ceny z pohodlí Vašeho domova.

 

 

Vchodové dveře plastové varianta č.2

 

Další variantou jsou plastové dveře s lisovanou výplní.

Pokud se chcete odlišovat a chcete mít váš vchod v zajímavějším designu, tak pravděpodobně zvolíte tuto variantu. Tyto dveře se nejdříve vyrobí komplet jak pro první variantu, pouze bez vložených příček a výplní. Vyrobí se v podstatě rám a křídlo. Do křídla se poté vsadí zvolená výplň, která se v křídle usadí podobně jako se montuje skleněná výplň. Tato varianta nabízí spoustu různých designů. Je však nutno počítat s vyšší cenou, než u varianty č.1. U některých náročnějších výplní se cena výplně pohybuje stejně jako cena samotných dveří bez výplně.

 

Všechny druhy výplní si můžete prohlédnout u dodavatele VP Trend nebo Perito

 

Doporučujeme: Pokud se chystáte na rekonstrukci, tak nezapomeňte na moderní posuvné systémy - pouzdra Eclisse. Doprava Zdarma a perfektní zákaznický servis.