Průmyslové brány a oplocení


Průmyslové oplocení jsou komplexní systémy sloužící k ohrazení výrobních a průmyslových ploch, k oplocení dětských hřišť, parkovišť, veřejně prospěšných budov i individuální zástavby. Výroba je založena na surovinách nejvyšší kvality, přičemž se při výrobě používá moderní technologické linky. K systému průmyslového oplocení patří posuvné nebo křídlové brány, branky, několik druhů mřížovaných panelů, průmyslové plotové díly, sloupky a montážní příslušenství.

 

Snadná montáž Modulová stavba všech prvků průmyslového oplocení zaručuje snadnou montáž nezávisle na tvaru terénu. Všechny posuvné brány se montují a ověřují ještě ve výrobě na testovacím pracovišti. Díky tomu je montáž kompletní brány snadnější a montážní čas je tak zkrácen na minimum.

 

Přednosti Všechny prvky průmyslového oplocení jsou ošetřeny nejlepšími antikorozními metodami. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku. Díky tomu získáváte na antikorozní ochranu záruku 10 let.


Bezpečné používání posuvných bran mimo jiné zaručují vypínač přetížení, fotobuňky, bezpečnostní lišty nebo výstražná signalizační lampa.


Díky solidní konstrukci můžete zavírat opravdu veliké vjezdy. Jedna posuvná brána může uzavřít jeden vjezd až do šíře 18m. V případě spojení dvou protilehlých posuvných bran uzavřete vjezd široký až 24m.


Posuvná samonosná brána se pohybuje několik centimetrů nad zemí, proto pracuje správně nezávisle na počasí a ročnímu období.
Podle typu oplocení je možno stavět oplocení až do výšky 6 metrů.

 

[ke stažení] 10.0 MB brozura-prumyslove-ploty-1-23
[ke stažení] 7.0 MB brozura-prumyslove-ploty-24-37
[ke stažení] 6.4 MB brozura-prumyslove-ploty-38-47